W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

ul. Rybaki 3
64-700 Czarnków

tel.: 67 253 01 60
fax: 67 253 01 61

email: powiat@pct.powiat.pl
www.czarnkowsko-trzcianecki.pl


Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /PCT/SkrytkaESP


NIP Powiatu: 763-20-92-218
REGON Powiatu: 570799510


Nr konta bankowego:
76 8951  0009  0000  1007  2000  0010

Wykaz telefonów

Wersja strony w formacie XML

STAROSTWO POWIATOWE W CZARNKOWIE
ul. Rybaki 3
64-700 CZARNKÓW

Główny numer dostępowy / Biuro Obsługi Klienta: 67 253 01 60

Fax główny: 67 253 01 61

Główny adres e-mail: powiat@pct.powiat.pl

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /PCT/SkrytkaESP

Poniższe nr telefonów są dostępne w godzinach pracy urzędu tj. 7.30-15.30

 

Nazwisko i imię

Nr telefonu

e-mail

Starosta
Feliks Łaszcz

668127714

starosta@pct.powiat.pl

Wicestarosta
Sławomir Kryger 

668127864

wicestarosta@pct.powiat.pl

Etatowy Członek Zarządu Powiatu
Włodzimierz Ignasiński

539525813

w.ignasinski@pct.powiat.pl

Sekretariat Starosty 
Alicja Stępniak 

660492771

sekretariat@pct.powiat.pl

Sekretarz Powiatu 
Alicja Dąbrowska 

668127786

sekretarz@pct.powiat.pl

Skarbnik Powiatu 
Ewa Dymek 

668127896

skarbnik@pct.powiat.pl 

Przewodniczący Rady Powiatu 
Wiesław Maszewski

660747181

 prp@pct.powiat.pl

Wydział Organizacyjno - Ogólny (OR)

Naczelnik Wydziału 
Sławomir Twarowski 

668127894

s.twarowski@pct.powiat.pl

Z-ca Naczelnika Wydziału
Anna Pawełczyk-Wojcieszyńska 

668127682

a.pw@pct.powiat.pl

Arkadiusz Kościelski

668127862

informatyk@pct.powiat.pl

Karolina Jaworska- Wyrembek

668127811

k.jaworska@pct.powiat.pl

Adam Górzyński 
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

660747209

kom. 606 304 147

pczk@pct.powiat.pl

Danuta Madaj
(archiwum)

660748216

archiwum@pct.powiat.pl

Biuro Obsługi Klienta
Aldona Sobczak


668127815

67 253 01 60

powiat@pct.powiat.pl

Inspektor Ochrony Danych

Maciej Pertek

508 111 880

iod@pct.powiat.pl

Samodzielne stanowisko ds. kadr (KA)

Wioletta Mendyk 

660747185

w.mendyk@pct.powiat.pl

Samodzielne stanowisko ds. kontroli (KO)

Józefa Jur 

660752783

j.jur@pct.powiat.pl

Powiatowy Rzecznik Konsumentów (RK)

Miłosz Niedźwiecki  660753160 prk@pct.powiat.pl 

Biuro Rady Powiatu (BR)

Natalia Rozalewicz

Małgorzata Pompała 

660747083

n.rozalewicz@pct.powiat.pl

 m.pompala@pct.powiat.pl

Wydział Finansowy (FN)

Główna Księgowa
Katarzyna Grencel 

668432741

k.grencel@pct.powiat.pl

Iwona Mazur

668127670

i.mazur@pct.powiat.pl 

Urszula Urban 

668127675

u.urban@pct.powiat.pl

Ryszard Żubrynowicz 

668127665

r.zubrynowicz@pct.powiat.pl

Sylwia Holka 

660747015

s.holka@pct.powiat.pl

Honorata Wyrwa

660492511

h.wyrwa@pct.powiat.pl

Geolog Powiatowy (GLP)

Karolina Mazurkiewicz 660746925 k.mazurkiewicz@pct.powiat.pl

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa (OS)

Naczelnik Wydziału
Karolina Mazurkiewicz

660746925

k.mazurkiewicz@pct.powiat.pl

Katarzyna Braun 

Alicja Rydzy

660748680

k.braun@pct.powiat.pl

a.rydzy@pct.powiat.pl

Alicja Szuta

Aleksandra Ginter 

660748770

a.szuta@pct.powiat.pl

a.ginter@pct.powiat.pl

Wydział Komunikacji (KM)

Naczelnik Wydziału 
Mariola Kubiś 

Zastępca Naczelnika
Robert Ratajczak 

660748644

m.kubis@pct.powiat.pl


r.ratajczak@pct.powiat.pl

Prawo jazdy

Bartosz Ratajczak
Katarzyna Kuskowska

668127671

b.ratajczak@pct.powiat.pl
k.kuskowska@pct.powiat.pl

Rejestracja pojazdów

Dorota Cybulska 

660747927

 d.cybulska@pct.powiat.pl

Ewelina Rosada
Anna Węgierek

668127678

e.rosada@pct.powiat.pl 

Joanna Miśkowska
Wiesława Nowak  

668127672

j.miskowska@pct.powiat.pl
w.nowak@pct.powiat.pl

Transport

Angelika Ilnicka

660747771

a.ilnicka@pct.powiat.pl

Kary

Agnieszka Kołodziej 

 539525811 a.kolodziej@pct.powiat.pl

Biuro Prawne (BP)

Aldona Kujawska-Rakowicz 
Beata Kaniewska 
Izabela Izydorczak

660747994

a.kr@pct.powiat.pl
b.kaniewska@pct.powiat.pl
i.izydorczak@pct.powiat.pl

Wydział Edukacji (WE)

Naczelnik Wydziału 
Ryszard Jabłonowski 

660747770

r.jablonowski@pct.powiat.pl

Agnieszka Nowak 

660748088

a.nowak@pct.powiat.pl

Monika Wojtkowiak 

660747976

m.wojtkowiak@pct.powiat.pl

Agnieszka Chwarścianek

539525814

a.chwarscianek@pct.powiat.pl

Wydział Architektury i Budownictwa (AB)

Naczelnik Wydziału
Małgorzata Janc 

608356894

m.janc@pct.powiat.pl

Daria Mazur

Ewelina Nawrot - Wicher

668127664

d.mazur@pct.powiat.pl

e.nw@pct.powiat.pl

Monika Majewska - Wernik

668436075

m.mw@pct.powiat.pl

Wydział Zdrowia i Współpracy Społecznej (ZWS)

Naczelnik Wydziału
Anna Bielejewska-Bugajewska 

660753324

a.bb@pct.powiat.pl

Z-ca Naczelnika Wydziału 
Agata Michalska 

660753285

a.michalska@pct.powiat.pl

Wioletta Szukajło 

660748366

w.szukajlo@pct.powiat.pl

Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych (IZ)

Naczelnik Wydziału 
Paweł Siemiński 

660752679

p.sieminski@pct.powiat.pl

Anna Mikołajewska-Wojtanowicz 

Katarzyna Gruszczyńska

660753159

668432898

a.mw@pct.powiat.pl

k.gruszczynska@pct.powiat.pl

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Mienia Powiatu (GN)

Naczelnik Wydziału
Hanna Rosińska - Nowak

660753373

h.rn@pct.powiat.pl

Lucyna Kozera-Stochaj 

 668127596

 l.ks@pct.powiat.pl

Anna Czerwińska-Nowak 

668127673

a.cn@pct.powiat.pl

Joanna Michalik

668127674

 j.michalik@pct.powiat.pl

Agnieszka Kowynia
Ewelina Starosta

660492756

a.kowynia@pct.powiat.pl
e.starosta@pct.powiat.pl

Geodeta Powiatowy (GP)

Jadwiga Matuszyńska-Zając 

660753220

j.mz@pct.powiat.pl

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru (GK)

Naczelnik Wydziału
Jadwiga Matuszyńska-Zając 

660753220

j.mz@pct.powiat.pl

Anna Mikołajewska 
Koordynacja usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu /ZUDP/

660492151

zudp@pct.powiat.pl

Rafał Wisła 

Obsługa zgłoszeń prac geodezyjnych

660492157

r.wisla@pct.powiat.pl

Małgorzata Bukowska 

Ewidencja gruntów i budynków (wypisy z ewidencji gruntów)

660492387

m.bukowska@pct.powiat.pl

Karolina Dymek 

Zasób geodezyjny (mapy ewidencyjne/zasadnicze, wypisy i wyrysy, ...)

660492821

k.dymek@pct.powiat.pl

Kierownik PODGiK
Danuta Rychlewska-Słodowa 

660492820

d.rs@pct.powiat.pl

Katarzyna Jany

Mapa numeryczna

660492741

k.jany@pct.powiat.pl

Barbara Mróz 
Mapa numeryczna, Klasyfikacja gruntów

660491617

b.mroz@pct.powiat.pl

 

DELEGATURA STAROSTWA POWIATOWEGO 
ul. 27 Stycznia 42
64-980 TRZCIANKA

 

Nazwisko i imię

Nr telefonu

e-mail

Wydział Komunikacji (KM)

Naczelnik Wydziału
Mariola Kubiś 

660753685

m.kubis@pct.powiat.pl

Barbara Drewnowska

660749128

b.drewnowska@pct.powiat.pl

Joanna Manikowska 

660749128

j.manikowska@pct.powiat.pl

Małgorzata Oprzałkowska

660753430

m.oprzalkowska@pct.powiat.pl 

Jolanta Przesławska 

Katarzyna Szpiganowicz

660748930

j.przeslawska@pct.powiat.pl

k.szpiganowicz@pct.powiat.pl

Wydział Architektury i Budownictwa (AB)

Naczelnik Wydziału 
Małgorzata Janc

660748924

m.janc@pct.powiat.pl

Aleksandra Kościelnik

660749029

a.koscielnik@pct.powiat.pl

Alina Lewandowska 

Karolina Czarnecka

660753717

a.lewandowska@pct.powiat.pl

k.czarnecka@pct.powiat.pl

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru (GK)

Kamilla Szczublewska-Szymczak 

Zasób geodezyjny (mapy ewidencyjne/zasadnicze, wypisy i wyrysy, ...)

660492725

k.ss@pct.powiat.pl

Dominik Siwiec 

Mapa numeryczna

660752862

 d.siwiec@pct.powiat.pl

Emilia Skonieczna
Marta Snacka

Ewidencja gruntów i budynków (wypisy z ewidencji gruntów)

660752889

e.skonieczna@pct.powiat.pl

m.snacka@pct.powiat.pl

 

Sylwia Banach
Mapa numeryczna

660492818

s.banach@pct.powiat.pl

 

 
 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane