Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

ul. Rybaki 3
64-700 Czarnków

tel.: 67 253 01 60
fax: 67 253 01 61

email: powiat@pct.bipst.pl
www.czarnkowsko-trzcianecki.pl


Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /PCT/SkrytkaESP


NIP Powiatu: 763-20-92-218
REGON Powiatu: 570799510


Nr konta bankowego:
76 8951  0009  0000  1007  2000  0010

Skład Rady Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Kadencja 2014-2018


 


Starosta
Tadeusz Teterus
t.teterus@pct.bipst.pl

 


Wicestarosta
Jacek Klimaszewski
j.klimaszewski@pct.bipst.pl

 


Przewodniczący Rady
Tomaszewski Bogdan
b.tomaszewski@pct.bipst.pl

 


Wiceprzewodniczący Rady
Łaszcz Feliks
f.laszcz@pct.bipst.pl

 


Wiceprzewodniczący Rady
Mańczak Tadeusz
t.manczak@pct.bipst.pl

 


Białoskórski Janusz
j.bialoskorski@pct.bipst.pl 

 


Bogacz Grzegorz
g.bogacz@pct.bipst.pl

 


Januszkiewicz - Goroszkin Ewa
e.januszkiewicz@pct.bipst.pl

 


Kozłowicz Ewa
e.kozlowicz@pct.bipst.pl

 


Ławiński Piotr
p.lawinski@pct.bipst.pl

 


Matkowska Krystyna
k.matkowska@pct.bipst.pl

 


Niezborała Bartosz
b.niezborala@pct.bipst.pl

 


Nowakowski Czesław
c.nowakowski@pct.bipst.pl

 


Pawłowski Waldemar
w.pawlowski@pct.bipst.pl

 


Pazurek Adam
a.pazurek@pct.bipst.pl

 


Pertek Jan
janpertek@o2.pl

 



Piątek Zbigniew
z.piatek@pct.bipst.pl

 



Rajek Janusz
j.rajek@pct.bipst.pl

 


Sroka Rafał
r.sroka@pct.bipst.pl

 


Sumińska Ewa
e.suminska@pct.bipst.pl

 


Wyrzykowska Anna
a.wyrzykowska@pct.bipst.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij