Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

ul. Rybaki 3
64-700 Czarnków

tel.: 67 253 01 60
fax: 67 253 01 61

email: powiat@pct.bipst.pl
www.czarnkowsko-trzcianecki.pl


Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /PCT/SkrytkaESP


NIP Powiatu: 763-20-92-218
REGON Powiatu: 570799510


Nr konta bankowego:
76 8951  0009  0000  1007  2000  0010

Skład Rady Powiatu 2018-2023

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Kadencja 2018-2023

  1. Wiesław Maszewski - przewodniczący Rady Powiatu
    e-mail: w.maszewski@pct.bipst.pl

  2. Włodzimierz Ignasiński - wiceprzewodniczący Rady Powiatu
    e-mail: w.ignasinski@pct.bipst.pl

  3. Zbigniew Maćkowiak - wiceprzewodniczący Rady Powiatu
    e-mail: z.mackowiak@pct.bipst.pl

  4. Feliks Łaszcz - starosta czarnkowsko-trzcianecki
    e-mail: starosta@pct.bipst.pl

  5. Sławomir Kryger - wicestarosta czarnkowsko-trzcianecki
    e-mail: vicestarosta@pct.bipst.pl

  6. Janusz Białoskórski
    e-mail: j.bialoskorski@pct.bipst.pl

  7. Sławomir Biliński
    e-mail: s.bilinski@pct.bipst.pl

  8. Izabela Bobińska 
    e-mail: i.bobinska@pct.bipst.pl

  9. Grzegorz Bogacz
    e-mail: g.bogacz@pct.bipst.pl

  10. Zygmunt Jasiewicz
    e-mail: z.jasiewicz@pct.bipst.pl

  11. Krystian Kawczyński 
    e-mail: k.kawczynski@pct.bipst.pl

  12. Zbigniew Paszko 
    e-mail: z.paszko@pct.bipst.pl

  13. Waldemar Pawłowski 
    e-mail: w.pawlowski@pct.bipst.pl

  14. Jan Pertek
    e-mail: j.pertek@pct.bipst.pl

  15. Zbigniew Piątek 
    e-mail: z.piatek@pct.bipst.pl

  16. Janusz Rajek 
    e-mail: j.rajek@pct.bipst.pl

  17. Szymon Rojewski 
    e-mail: s.rojewski@pct.bipst.pl

  18. Ewa Sumińska 
    e-mail: e.suminska@pct.bipst.pl

  19. Tadeusz Teterus 
    e-mail: t.teterus@pct.bipst.pl

  20. Bogdan Tomaszewski
    e-mail: b.tomaszewski@pct.bipst.pl

  21. Piotr Waśko
    e-mail: p.wasko@pct.bipst.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij